Informacja o budowie sieci szerokopasmowej na terenie Powiatu Średzkiego

Firma Easyhost Sp. z o.o. S.K.A. informuje, iż w ramach

w wybranych miejscowościach Powiatu Średzkiego realizowany będzie projekt budowy sieci szerokopasmowych.

Przedstawiciele Inwestora będą pozyskiwać zgody dysponenckie na bezpłatne wykonanie przyłączy światłowodowych. Wszystkie koszty związane z realizacją Inwestycji ponosi spółka Easyhost.

Wybudowana sieć szerokopasmowa udostępniona zostanie następnie operatorom telekomunikacyjnym, świadczącym usługi dostępu do Internetu, telewizji i telefonii, które umożliwią mieszkańcom danych miejscowości skorzystanie ze swojej oferty.

Wyrażenie zgody na wykonanie przyłącza światłowodowego nie zobowiązuje do skorzystania z oferty żadnego operatora telekomunikacyjnego, stwarza jedynie taką możliwość.

Wzór zgody można pobrać >>>TUTAJ<<<, wypełnić i przekazać przedstawicielom Firmy.

Urząd Gminy Krzykosy